Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos

Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos

Autorė: Kotryna Zylė. Iliustravo: Kotryna Zylė. Dizainerė: Kotryna Zylė. Leidykla: Aukso žuvys. Formatas: 14 x 20,5 x 2 cm. Puslapių skaičius: 164. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2021. Originalo kalba: lietuvių. Leidinio pavadinimas: Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos

12,05 €
Įskaitant mokesčius.

 

Visokių būtybių atstovė spaudai Kotryna Zylė sukūrė 10 šiurpulingų istorijų, kurios galėjo nutikti ir tavo namuose, kieme ar mokykloje. Pasak autorės, istorijas įkvėpė vaikystėje girdėti tėčio pasakojimai ir netikėti susidūrimai su būtybėmis. Jei skaitant pasirodys, jog kažkas tūno namų spintoje ar naktimis stovi balkone, jei vietoje pumpurų prasikals nagai, o iš bičiulio burnos staiga išskris bitė – išlik ramus. Ir nepravažiuok reikiamos autobuso stotelės!

Kotryna Zylė – mitologijos temomis rašanti vaikų ir jaunimo knygų autorė, įvairių literatūrinių projektų sumanytoja. Rašytojos knygos „Milžinas mažylis“ (2014),„Didžioji būtybių knyga“ (2016), „Sukeistas“ (2019), „Mažas kaip vabalėlis“ (2020) vertinamos tiek skaitytojų, tiek profesionalų, yra pelniusios įvairių premijų ir apdovanojimų, nominuotos „Metų knygos“ rinkimuose.

9786098120646
Apžvalgų nėra

Jums taip pat gali patikti

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika