Mirk dėl manęs

Mirk dėl manęs. Nužudyti Evą 3

Autorius: Luke Jennings. Vertėja: Inga Čepulienė. Leidykla: Tyto alba. Formatas: 22.1 x 14.8 x 2.4 cm. Puslapių skaičius: 229. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2023. Originalo kalba: anglų k. Leidinio pavadinimas: Nužudyti Evą. Mirk dėl manęs (Killing Eve #3. Die for Me)

15,59 €
Įskaitant mokesčius.

 

Ji papasakojo gavusi naują taikinį ir tas taikinys buvau aš. Nes išsiaiškinau daugiau, nei derėjo.

LUKE JENNINGS (Lukas Dženingsas, g. 1953) – Londone gyvenantis autorius, šokio kritikas ir žurnalistas, rašęs tokiems leidiniams kaip „Observer“, „Vanity Fair“, „New Yorker“ bei „Time“. Jo sukurta trilogija „Nužudyti Evą“ tapo to paties pavadinimo serialo, pelniusio prestižinį Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimą, pagrindu. „Mirk dėl manęs“ – trečioji skaitytojų pamėgtos trilogijos dalis (lietuviškai jau išleistos dvi serijos dalys – „Slapyvardis: Vilanelė“ ir „Rytojaus nebus“).

Savo namų vonioje išvydusi Vilanelę Eva suvokia, kad katės ir pelės žaidimas baigtas. Netikėta dviejų moterų akistata būtina – jos išgyventi gali tik veikdamos dviese. Vilanelė niekada nebrėžė ribos tarp geismo ir neapykantos, tarp persekiojimo ir flirto, o dabar šias linijas tenka ištrinti ir Evai – ji tampa pagrindiniu taikiniu. Palikti senąjį gyvenimą, atsisakyti to, kas brangiausia, ir atsiduoti į Vilanelės rankas – kaina, kurią teks sumokėti už savo gyvybę.

Kelionė į šalčio kaustomus Rytus bėgant nuo mirties Vilanelę privers stoti į akistatą su giliai po žeme palaidota praeitimi. O Evai teks paragauti krauju aptaškytos Vilanelės kasdienybės, į rankas paimti ginklą ir nuolat persvarstyti savo pačios pasirinkimus.

Ar Eva ir Vilanelė gali išmokti visiškai pasitikėti viena kita, istorijai artėjant prie pabaigos? Ar košmariškame sąmokslų ir žmogžudysčių pasaulyje gali išlikti šios dvi skirtingos asmenybės, kai už viską stipresnė tik jas jungianti aistra?

Teisinga kryptimi paleistos snaiperio kulkos gali sujungti. Bet gali ir sunaikinti.  

9786094667527
Apžvalgų nėra
Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika