ITIN PROTINGOS BŪTYBĖS

ITIN PROTINGOS BŪTYBĖS

Autorius: Shelby Van Pelt. Vertėja: Emilija Visockaitė. Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla. Formatas: 21.7 cm x 14.5 cm x 3.6 cm. Puslapių skaičius: 416. Viršelis: Kietas. Leidimo metai: 2023. Originalo kalba: anglų. Leidinio pavadinimas: ITIN PROTINGOS BŪTYBĖS

Neturime
15,31 €
Įskaitant mokesčius.

 

KODĖL ŽMONĖS SAVO MILIJONAIS ŽODŽIŲ PAPRASČIAUSIAI NEPASAKO VIENAS KITAM, KO TROKŠTA?

2022 m. Goodreads Choice Awards finalininkė.

Po vyro mirties Tuvė Salivan įsidarbino naktinėje pamainoje Sovelio įlankos akvariume. Darbas visada padėdavo jai užsimiršti ir susidoroti su sunkumais, kurie užgriuvo dar tada, kai prieš gerus tris dešimtmečius paslaptingai dingo jos aštuoniolikmetis sūnus Erikas, plaukiojęs laivu Pugeto sąsiauryje.

Tuvė susipažįsta su akvariume gyvenančiu milžinišku Ramiojo vandenyno aštuonkoju Marcelu. Jis žino daugiau, nei galima įsivaizduoti, bet nė nemano pajudinti čiuptuvo žmonių labui... kol užmezga neįprastą draugystę su Tuve.

Marcelas kaip tikras detektyvas išsiaiškina, kas nutiko tą naktį, kai dingo Tuvės sūnus. Dabar aštuonkojis turi griebtis gudrybių, kokias tik leidžia panaudoti jo senas bestuburis kūnas, kad atskleistų, kol nevėlu, Tuvei tiesą.

Šiame neįprastame ir paslaptingame debiutiniame romane amerikiečių rašytoja Shelby Van Pelt atskleidžia, kad kartais griežtas žvilgsnis į praeitį parodo kelią į ateitį, kuri kadaise rodėsi visiškai neįtikėtina.

Shelby Van Pelt padarė neįmanomą dalyką. Ji sukūrė tobulą istoriją su netobulais veikėjais, kuri yra tokia širdį glostanti, tokia paslaptinga ir tokia įtraukianti, kad negalėsite jos paleisti – laikysite apkabinę, net ir neskaitydami.

Jamie Ford

Išties originali ir jaudinanti istorija apie šeimą, bendruomenę ir optimizmą, nepaisant tamsos. Būkite pasirengę – įsimylėsite ypatingą aštuonkojį.

Helen Hoang

Nuostabus pasakojimas apie tai, kaip keičiasi ir atsiveria vienišas žmogus, kai prie jo prisiliečia kita gyva būtybė.

Kevin Wilson

9786094803574
Apžvalgų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika