Neįmanoma pamiršti

Neįmanoma pamiršti

Autorius: Imogen Clark. Vertėja: Virginija Traškevičiūtė. Leidykla: Tyto alba. Formatas: 22.1 x 14.8 x 3.5 cm. Puslapių skaičius: 406. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2023. Originalo kalba: anglų k. Leidinio pavadinimas: Neįmanoma pamiršti (Impossible to Forget)

15,59 €
Įskaitant mokesčius.

 

Tie senieji draugai kažką turi, mąstė ji, tam tikrą supratingumo gylį, kokio tu niekad nepasieksi su vėliau susirastais draugais. Žmonės, pažinoję tave, kai dar tik mokeisi save pažinti, turi susidarę tikresnį vaizdą.

IMOGEN CLARK (Imodžena Klark) – diplomuota teisininkė, šiuo metu gyvenanti Jorkšyre su vyru ir keturiais vaikais. Darbą komercinės teisės srityje iškeitė į motinystę ir atrado antrąją meilę – knygas. Baigusi literatūros studijas ėmė rašyti romanus, sulaukiančius didelės tarptautinės sėkmės. Lietuvoje jau išleistos jos knygos „Laiškai iš praeities“, „Gyvenimo dėlionė“ ir „Mūsų istorijos pradžia“. „Neįmanoma pamiršti“ – ketvirtoji autorės knyga lietuvių kalba.

Po staigios Andžės Osborn mirties keturi jos draugai susirenka išklausyti mirusiosios testamento. Nelaimė iš naujo suveda kaip diena ir naktis skirtingus universiteto laikų kambariokus – prie stalo susėda klajūnišką gyvenimo būdą pasirinkęs Tigras, stabilumą ir komfortą vertinantis Leonas, pragmatiška, vien darbu gyvenanti Megė. Prie jų prisideda Houpė – nauja Andžės bičiulė, apie kurią trijulė iki šiol žinojo tik iš nuogirdų. Kiekvieno iš susirinkusiųjų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Paskutinis Andžės prašymas sukviestiems draugams – tęsti, ką ji buvo pradėjusi, ir pasirūpinti jos dukra.

Nauji globėjų vaidmenys suburia gedinčiuosius ir verčia prisiminti, kokią vietą jų gyvenime užėmė nutrūktgalviška Andžė. Į paviršių ima lįsti neišsipildžiusios meilės, pamirštos jaunystės svajonės, nerealizuotos karjeros galimybės. Pamažu ima atrodyti, kad netikėtas Andžės testamentas – ne kas kita, kaip gerai apgalvotas planas.

9786094667435
Apžvalgų nėra
Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika