Paskutinė vasara

Paskutinė vasara

Autorius: Karen Swan. Vertėja: Ligita Karsbo. Leidykla: Tyto alba. Formatas: 22.1 x 14.8 x 4.2 cm. Puslapių skaičius: 496. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2023. Originalo kalba: anglų k. Leidinio pavadinimas: Paskutinė vasara (The Last Summer)

17,00 €
Įskaitant mokesčius.

 

Nusisukusi ji nužingsniavo keteros link, nugara jausdama jų nuogąstavimą. Ji norėjo likti su draugėmis. Norėjo apsimesti, kad jos vis dar mažos mergaitės ir gyvenimas yra jei ne lengvas, tai bent jau teisingas. Tačiau tas dienas jau nusinešė saulėlydžiai ir ji žinojo, kad atėjo akimirka pasitikti savo ateitį. Flora teisi, ji visada teisi: potvynis praėjo. Atėjo laikas kasti masalą.

KAREN SWAN (Karen Svon) – daugiau nei dvidešimties tarptautinių bestselerių autorė, jos knygos nuolat leidžiamos dideliais tiražais daugybe kalbų. Lietuviškai išleista jau keturiolika jos romanų, tarp jų ir kalėdinių, be kurių skaitytojai nebeįsivaizduoja Kalėdų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts. Buvusi mados žurnalistė atrado savą romanų formulę: centre – meilės istorija, įpinta į istorinį kontekstą, o skrupulingai ištyrinėta veiksmo vieta nukelia į įvairiausius pasaulio kampelius. „Paskutinė vasara“ – penkių knygų serijos „Laukinė sala“, kurią įkvėpė Sent Kildos salų gyventojų istorijos, pirma dalis.

1930-ųjų vasara atokioje laukinėje Škotijos saloje, atrodo, niekuo neypatinga: salos krantus skalaujančios Atlanto vandenyno bangos, niekada nenurimstantis vėjas, šimtų tūkstančių paukščių klegesys ir už 67 kilometrų likusi civilizacija. Tad netikėtai į salą atplaukęs Damfriso grafas ir jo sūnus lordas Šoltas akimirksniu sujaukia įprastą salos gyventojų kasdienybę. Jų vietos gide paskiriama Efė Džilis – laukinės dvasios mergina, kasdien kovojanti už vietą tarp salos vyresniųjų.

Visą nepaprastą savaitę Efė svečiams rodo gražiausias salos vietas, į širdį įsileisdama dar niekada nepatirtą jausmą – meilę. Uždrausta dviejų jaunų žmonių meilės ugnis vis labiau įsiliepsnoja ir Efė negali patikėti savo laime. Tačiau netrukus salos žmones sukrės jų gyvenimą sugriausianti žinia, o Efė bus priversta kurti savo pasaulį ir laimę iš naujo.

Kerintys laukinės Škotijos vaizdai, kvapą gniaužiantys siužeto posūkiai ir įtraukiantis pasakojimas. „Paskutinė vasara“ skaitytojus kviečia pasinerti į užburiančią, tikrų įvykių įkvėptą istoriją.

9786094667541
Apžvalgų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika