999 Aušvico moterys. Tikra istorija

999 Aušvico moterys. Tikra istorija

Autorius: Heather Dune Macadam. Leidykla: Alma littera. Prekės kategorija: Grožinė literatūra. Formatas: 21,3x14,3x3,2. Puslapių skaičius: 480. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2021. Leidinio kalba: lietuvių. Originalus pavadinimas: 999: The Extraordinary Young Women of the First Official Jewish Transport to Aus. Originalo kalba: anglų. Kalba iš kurios verstas leidinys: anglų. ISBN: 9786090144480. Leidinio pavadinimas: 999 Aušvico moterys. Tikra istorija
17,79 €
Įskaitant mokesčius.

 
Bet kurią visuomenę galima vertinti pagal tai, kaip ji elgiasi su savo moterimis ir mergaitėmis. Michelle Obama 
 
1942 m. kovo 25 d. beveik tūkstantis jaunų netekėjusių žydaičių Poprade, Slovakijoje, sulipo į traukinį. Apimtos nuotykių troškimo, jausdamos pasididžiavimą savo tauta ir pasipuošusios geriausiais drabužiais, jos džiugiai mojo palikdamos tėvų namus. Merginos tikėjo keliems mėnesiams vykstančios dirbti į fabriką valstybės labui. Iš tikrųjų jaunosios moterys, dauguma paauglės, buvo gabenamos į Aušvicą vergiškam darbui. Iš niekuo nenusikaltusių 999 išgabentųjų liko gyvos tik kelios.
 
Tiesa apie pirmą jį oficialų žydų išgabenimą į Aušvicą šiandien reikšminga kaip niekad. Į beveik užtikrintą mirtį išsiųstos jaunos moterys buvo bejėgės ir bereikšmės ne tik dėl savo žydiško kraujo, bet ir dėl lyties. Remdamasi iš samiais asmeniniais pokalbiais su išgyvenusiomis moterimis bei istorikų, liudininkų ir pirmųjų išgabentų moterų šeimų komentarais, pasaulyje pripažinta rašytoja Heather Dune Macadam atskleidžia skausmo kupinas istorijas. Tai – ypač svarbus indėlis į Holokausto literatūros ir moterų istorijos archyvą.
9786090144480
Apžvalgų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika