Edžio Belgelio pabaiga

Edžio Belegelio pabaiga

Autorius: Edouard Louis. Vertėjas: Paulius Stasiūnas. Leidykla: Kitos knygos. Formatas: 14 x 20 cm. Puslapių skaičius: 184. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2023. Originalo kalba: prancūzų. Leidinio pavadinimas: Edžio Belgelio pabaiga

12,57 €
Įskaitant mokesčius.

 

„Šiandien aš būsiu kietas.“

Edis Belgelis visa širdimi trokšta įtikti šeimai ir kaimynams. Jis gyvena skurdžiame kaime šiaurės Prancūzijoje, kur iš kartos į kartą perduodamos nuostatos, kad vyrai privalo būti stiprūs, alkoholis – vaistas nuo visų ligų, konfliktai sprendžiami kumščiais, o pasiturintys ir labiau išsilavinę siekia tik pakenkti. Tačiau Edis kitoks – kelia nepatogius klausimus, yra smalsus, jautrus ir tai tampa jo prakeiksmu.

Vos pasirodęs Prancūzijoje autobiografinis Édouardo Louis (gim. 1992) debiutas sukėlė diskusijų bangą apie socialinę nelygybę, smurtą ir alkoholizmą, seksualinę tapatybę. Autorius atkreipė dėmesį į daugybės paprastų prancūzų realybę ir taip gerokai šokiravo elitą, ilgą laiką ignoravusį visuomenės skaudulius. Į daugiau nei trisdešimt kalbų išverstas romanas – tai nepagražintos tikrovės atspindys, universalus vaikystės ir paauglystės paveikslas ieškant savojo „aš“.

9786094275524
Apžvalgų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika