Tai, kas amžina
Tai, kas amžina
Tai, kas amžina

Tai, kas amžina

Autorius: Lisa Scottoline. Leidykla: Sofoklis. Formatas: 14 x 21 cm. Puslapių skaičius: 544. Viršelis: Kietas. Leidimo metai: 2022. Vertėja: Augustė Čebelytė-Matulevičienė. Originalus pavadinimas: Eternal. ISBN: 9786094444845

18,42 €
Įskaitant mokesčius.

 

Keletą dešimtmečių apimančiame romane pasakojama apie ištikimybę ir netektį, šeimą ir itališką virtuvę, meilę ir karą viename gražiausių pasaulio miestų pačiu tamsiausiu istorijos laikotarpiu.

Nepaisant tarpusavio skirtumų, gimnazistai Elizabeta, Markas ir Sandras yra geriausi draugai. Daili Elizabeta svajoja tapti rašytoja, įžūlus ir atletiškas Markas yra profesionalaus dviratininko sūnus, o Sandras – žydas, augantis matematikos vunderkindas, tačiau trijulės draugystė išbandoma, kai abu vaikinai įsimyli Elizabetą ir ima varžytis, tikėdamiesi pavergti merginos širdį.

Trijų jaunuolių draugystę sudrebina ne tik meilės trikampis, bet ir istorinės aplinkybės. 1938-aisiais fašistų lyderis Musolinis pradeda skelbti rasinius įstatymus ir tykus gyvenimas Romoje tampa vis baisesnis. Gimnazistai priversti akimirksniu suaugti: Elizabeta perima valdyti restoraną, Markas įsidarbina fašistų padėjėju, o Sandro svajones sugriauna valdžios įplieksta neapykanta žydams. Bėgant laikui viskam, ką trys jaunuoliai brangina – artimiesiems, namams ir jų draugystei, – kils pavojus, kokio nė vienas nebūtų įsivaizdavęs.

Įsigalint antisemitizmui ir užgriuvus Antrajam pasauliniam karui, trijulė savo kailiu pajunta, kad Musolinis tebuvo pradžia. Į Romą įsiveržus naciams, su vietiniais žydais pradedama elgtis itin žiauriai, ir visa baigiasi siaubinga išdavyste. Šios sumaišties fone sprendžiasi susipynę Elizabetos, Marko ir Sandro bei jų šeimų likimai.

Lisa Scottoline (g. 1955) – amerikiečių autorė, parašiusi daugiau nei 30 knygų. Jos kūriniai dažnai patenka į bestselerių sąrašus, įvertinami daugybe apdovanojimų, tarp kurių – dukart pelnytas prestižinis Edgar Awards.

9786094444845
Apžvalgų nėra

Jums taip pat gali patikti

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika