Pažvelk dar kartą
Pažvelk dar kartą
Pažvelk dar kartą

Pažvelk dar kartą

Autorius: Lisa Scottoline. Leidykla: Sofoklis. Formatas: 14 x 21 cm. Puslapių skaičius: 384. Viršelis: Kietas. Leidimo metai: 2022. Vertėja: Irma Milevičiūtė. Originalus pavadinimas: Look Again. ISBN: 9786094444548

9,82 €
Įskaitant mokesčius.

 

Pašto dėžutėje radus lapą su dingusio berniuko nuotrauka, žurnalistės Elenos Glyson gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – vaikas atrodo visiškai taip pat, kaip jos įsūnis Vilis. Iš pradžių moteris pamano, kad tai – berniuko brolis dvynys, apie kurį jai nebuvo užsiminta tvarkant įvaikinimo dokumentus. Vis dėlto Elena negali užgniaužti ramybės neduodančio vidinio balso, raginančio išsiaiškinti tiesą.

Moteris įsitikinusi, kad įvaikinimo procedūra buvo legali, tačiau, norėdama išvaikyti bet kokias abejones, paskambina savo advokatei Karenai. Eleną pribloškia žinia, kad advokatė nusižudė iškart po Vilio įvaikinimo bylos. Neturėdama kitos išeities, moteris imasi pati ieškoti tiesos. Jos nerimą sustiprina atkapstytos naujos įtartinos detalės, bet užvis labiausiai kankina mintis – jei Vilio tėvai gyvi ir ieško savo sūnaus, kaip turėtų elgtis ji: pasilikti Vilį ar grąžinti tėvams? Elena supranta, kad kelio atgal nebus, tačiau vis tiek nusprendžia leistis į paieškas, nors ir rizikuoja netekti ne tik savo pačios gyvenimo, bet ir mylimo sūnaus.

Lisa Scottoline (g. 1955) – amerikiečių autorė, parašiusi daugiau nei 30 knygų. Jos kūriniai dažnai atsiduria bestselerių sąrašuose, įvertinti daugybe apdovanojimų, tarp kurių – dukart pelnytas prestižinis Edgar Awards.

„Sukrečianti istorija apie baisiausią kiekvienos motinos košmarą...“ – Kirkus Reviews

„Lisa Scottoline pataiko tiesiai į dešimtuką – meistriškai išlaiko įtampą šioje neįtikėtinoje istorijoje apie slapčiausias įtėvių baimes.“ – Publishers Weekly

9786094444548
Apžvalgų nėra
Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika