NEPAPRASTI DEŠIMTIES KOJINIŲ (KETURIŲ DEŠINIŲ IR ŠEŠIŲ KAIRIŲ) NUOTYKIAI

Bednarek J. Nepaprasti dešimties kojinių

Autorius: Justyna Bednarek. Vertėja: Irena Ramoškaitė. Dailininkas: Daniel de Latour. Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla. Formatas: 24.2 cm x 17 cm x 1.9 cm. Puslapių skaičius: 160. Viršelis: Kietas. Leidimo metai: 2022. Originalo kalba: lenkų. Leidinio pavadinimas: NEPAPRASTI DEŠIMTIES KOJINIŲ (KETURIŲ DEŠINIŲ IR ŠEŠIŲ KAIRIŲ) NUOTYKIAI

11,74 €
Įskaitant mokesčius.

 

KOJINĖS IŠTRŪKSTA Į LAISVĘ – METAS NUOTYKIAUTI!

Turbūt niekam ne paslaptis, kad skalbiamos kojinės neretai pameta viena kitą ir mįslingai prapuola. Bet kaip tai nutinka? Lenkų vaikų rašytoja Justyna Bednarek sukūrė nuotaikingą knygą apie be poros likusias kojines, kurios, šmurkštelėjusios iš skalbyklės, leidžiasi į platųjį pasaulį ieškoti nuotykių.

Viena jų prasimuša į kino žvaigždes, kita įsidarbina ligoninėje, trečia susidraugauja su varna, ketvirta tampa privačiu detektyvu – knygoje net dešimt neįtikėtinų kojinių istorijų. Su šiomis nenuoramomis neteks nuobodžiauti!

„Nepaprasti dešimties kojinių nuotykiai“ – pastarųjų metų lenkų vaikų literatūros atradimas. Knyga sulaukė ne vieno įvertinimo: 2015 m. ji buvo nominuota Lenkijos IBBY skyriaus geriausios vaikų knygos apdovanojimui, 2016 m. pelnė Varšuvos literatūrinį apdovanojimą ir 2020 m. pateko į trumpąjį „Premio Strega“ nominančių sąrašą vaikų literatūros kategorijoje.

9786094803420
Apžvalgų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika