Tamsus miškas

Tamsus miškas

Autorius: Liu Cixin. Vertėjas: Saulius Tomas Kondrotas. Leidykla: Kitos knygos. Formatas: 21 x 14,8 x 4,3 cm. Puslapių skaičius: 512. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2020. Kalbos redaktorės: Violeta Kundrotienė, Jurgita Radzevičiūtė. Korektorė: Rozita Znamenskaitė. Dėl Kinijos istorijos terminų konsultavo Balys Astrauskas. Dėl mokslinės knygos turinio pusės konsultavo Adomas Rutkauskas. Leidinio pavadinimas: Tamsus miškas

14,04 €
Įskaitant mokesčius.

 

Žemei iškilo pavojus – jau po keturių šimtų metų ją užkariaus ateiviai iš kosmoso. Nors su jais kolaboravę žmonės sunaikinti, liko sofonai – subatominės dalelės, per kurias ateivių planeta Trisoliaris gali pasiekti visą žmonijos informaciją. Tik žmogaus protas jiems vis dar tebėra paslaptis – bandymai jį perprasti nesėkmingi. Siekiant apsaugoti Žemę specialiai suburta keturių žmonių komanda ima vykdyti „Virtuozų“ planą: kuria strategijas, nesuvokiamas ne tik ateiviams, bet ir Žemės gyventojams. Trys išrinktieji yra įtakingi politikai ir mokslininkai, o ketvirtasis – niekam nežinomas. Būtent jį Trisoliaris ir siekia pašalinti sau iš kelio.

„Unikalus mokslo ir filosofijos, politikos ir istorijos, sąmokslo teorijų ir kosmologijos samprotavimų mišinys.“ George R. R. Martin, „Sostų karų“ autorius

„Protą kaitinančių idėjų ir naujoviškų strategijų epas.“ The Washington Post apie trilogiją „Žemės praeities atminimui“

Liu Cixinas (gim. 1963) – kinų mokslinės fantastikos autorius, pirmasis Azijoje laimėjęs „Hugo“ premiją, devynis kartus įvertintas „Galaktikos“ premija, pelnęs XINGYUN apdovanojimą. Prieš pradėdamas rašyti, dirbo kompiuterių inžinieriumi. Jo kūriniuose perteikiamos kinų kultūrinės realijos, išryškinama politinė ir socialinė šiuolaikinių mokslinių eksperimentų reikšmė, svarstoma, kaip jie gali nulemti civilizacijos ateitį.

„Tamsus miškas“ – antroji trilogijos „Žemės praeities atminimui“ dalis. Anksčiau išleista „Trijų kūnų problema“ („Kitos knygos“, 2020) buvo palankiai įvertinta kritikų ir skaitytojų.

9786094274640
Apžvalgų nėra

Jums taip pat gali patikti

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika