Žmonių šešėliai

Žmonių šešėliai

Autorius: Abir Mukherjee. Vertėja: Rasa Drazdauskienė. Leidykla: Tyto alba. Formatas: 22.1 x 14.8 x 3.4 cm. Puslapių skaičius: 379. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2023. Originalo kalba: anglų k. Leidinio pavadinimas: Žmonių šešėliai (The Shadows of Men)

15,59 €
Įskaitant mokesčius.

 

Pasaulyje, pilname žmonių ir jų šešėlių, pavojingiausi yra būtent tie, kurie šešėlio neturi.

ABIR MUKHERJEE (Abiras Mukerdži) – Vakarų Škotijoje užaugęs imigrantų iš Indijos sūnus, šiuo metu su šeima gyvena Londone. Jo detektyvų serija apie XX a. trečiajame dešimtmetyje britų valdomą Indiją iškart sulaukė didžiulio skaitytojų dėmesio ir gerų kritikų vertinimų. Lietuviškai išleistos keturios serijos knygos: „Kalkutos detektyvas“, „Neišvengiamas blogis“, „Dūmai ir pelenai“ ir „Mirtis Rytuose“. Šios knygos – tai kelionė laiku į praeitį, į Britų Indiją – valstybę, kuri nebeegzistuoja, į kolonijinio pasaulio prabangą ir pragaištį. Buvęs Skotland Jardo detektyvas Semas Vindemas atvyksta į Kalkutą, ketindamas čia pradėti naują gyvenimą, bet netikėtai neria į tamsų politinių ir asmeninių intrigų kupiną pasaulį. „Žmonių šešėliai“ – penktoji šios serijos knyga.

Randamas nužudytas hinduistų teologas, ir visus nusikaltimo įkalčius turėjusi sunaikinti liepsna veda prie seržanto Banerdžio – jo migloti pasakojimai iš žmogžudystės vietos kelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų; šis mįslingas nusikaltimas miesto gyventojus stumia prie religinio karo slenksčio. Siekdamas pateisinti savo gerą vardą seržantas Banerdžis kartu su Semu Vindemu leidžiasi į klampias tiesos paieškas maišto nuotaikų persmelktoje Kalkutoje ir šurmuliuojančiame Mumbajuje, siekdami apsaugoti miesto gyventojus nuo masinio kraujo praliejimo.

„Žmonių šešėliai“ – įtraukiantis, jausmų kupinas trileris, nukeliantis skaitytoją į tvankias Indijos naktis ir svaiginančias praėjusio amžiaus dienas, beieškant tikrojo žudiko.

9786094667114
Apžvalgų nėra
Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika