Itin jautrūs tėvai
Itin jautrūs tėvai

Itin jautrūs tėvai

Autorius: Elaine N. Aron. Leidykla: Sofoklis. Formatas: 14 x 21 cm. Puslapių skaičius: 256. Viršelis: minkštas. Leidimo metai: 2022. Originalo kalba: anglų. Vertėja: Inga Būdvytytė. Originalus pavadinimas: The Highly Sensitive Parent: Be Brilliant in Your Role, Even When the World Overwhelms You. ISBN: 9786094444692

11,40 €
Įskaitant mokesčius.

 

Savo jautrumą paverskite įrankiu, padėsiančiu įveikti tėvystės keliamus iššūkius

Tėvystė – vienas reikšmingiausių, gražiausių ir sykiu sunkiausių darbų pasaulyje. Tai ypač pajaučia itin jautrūs asmenys. Tokie tėvai neįtikėtinai linkę prisitaikyti prie savo vaikų. Jie nuodugniai apmąsto kiekvieną problemą, susijusią su atžalomis, o į situaciją dažnai reaguoja išgyvendami stiprias emocijas – tiek pozityvias, tiek negatyvias. Vaikų auklėjimas itin jautriems asmenims kelia daug streso. Gera žinia ta, kad tėvai savo jautrumą gali pasitelkti kaip vertingiausią įrankį, padėsiantį patirti daugiau džiaugsmo ir sukurti artimesnius, laimingesnius santykius su atžalomis.

Dr. Elaine N. Aron, visame pasaulyje žinoma knygų „Itin jautrus asmuo“ („Sofoklis“, 2016 m.) ir „Itin jautrus vaikas“ („Sofoklis“, 2017 m.) autorė, tokiems tėvams siūlo nepakeičiamą vadovą. Remdamasi išsamiais ir patikimais tyrimais bei savo asmenine patirtimi, ji padeda tėvams nustatyti savo jautrumo lygį ir spręsti su tuo susijusius iššūkius.

Knygoje rasite:

• testą, nustatysiantį jūsų jautrumo lygį;

• įrankius, padėsiančius susidoroti su perkrova;

• patarimų, kaip kontroliuoti su tėvyste susijusius neigiamus jausmus;

• būdų, kaip elgtis jaučiant padidėjusią socialinę stimuliaciją ir sąveiką, susilaukus vaiko;

• įžvalgų apie svarbias problemas, su kuriomis susiduria itin jautrūs tėvai, ir patarimų, kaip jas spręsti.

Itin jautrūs žmonės linkę būti ne geri, bet puikūs tėvai. Praktiškas, pozityvus ir novatoriškas vadovas parodys tėvams, kaip puoselėti pasitikėjimą, sąmoningumą ir esmines savybes, reikalingas, kad jie patys ir jų vaikai galėtų augti, tobulėti ir mėgautis kiekvienu tėvystės etapu.

9786094444692
Apžvalgų nėra

Jums taip pat gali patikti

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika