Sveikas miegas

Sveikas miegas

Autorius: W. Chris Winter. Leidykla: Sofoklis. Formatas: 14 x 21 cm. Puslapių skaičius: 320. Viršelis: Minkštas. Leidimo metai: 2019. Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė. Originalus pavadinimas: The Sleep Solution. ISBN: 9786094442735

4,19 €
Įskaitant mokesčius.

 

Ilgą laiką besitęsiantys miego sutrikimai yra kaip blogai atliktos plastinės operacijos – pavojingi, brangūs ir kenkiantys grožiui.

Jei norite pagerinti miego kokybę, internete rasti patarimai ir gudrybės nepadės. Turite iš tikrųjų suprasti, kas vyksta, kai jūs (ne)miegate.

Knygoje aptariama:

• Kas yra homeostazė ir cirkadinis ritmas, kokia šių procesų svarba miegui.

• Kodėl daugybę žmonių, dirbančių du darbus, auginančių vaikus ar užsiimančių kitomis daug energijos reikalaujančiomis veiklomis, kankina sveikatos sutrikimai.

• Ar tikrai svarbu išmiegoti po 8–9 valandas.

• Kodėl ne tik dirbti, bet ir miegoti reikėtų pagal dienotvarkę.

• Kokie negalavimai gresia pamaininį darbą dirbantiems žmonėms.

• Kodėl šviesa trukdo, pokaičio miegas gali padėti, o kofeinas, nikotinas ir alkoholis – pakenkti.

Dr. W. Chris'as Winter'is (g. 1972) yra sertifikuotas Amerikos miego medicinos komiteto narys, padėjęs daugybei miego sutrikimų kankinamų žmonių, taip pat dirba ir su profesionaliais sportininkais.

Knygoje „Sveikas miegas“ autorius remiasi savo ilgamete klinikine patirtimi ir dalijasi tyrimų metu surinkta informacija, pateikdamas faktus lengvu ir šmaikščiu stiliumi.

9786094442735
Apžvalgų nėra

Jums taip pat gali patikti

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika