Chirurgė
Chirurgė

Chirurgė

Autorius: Leslie Wolfe. Leidykla: Sofoklis. Formatas: 21x14 Puslapių skaičius: 320. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2023. Vertėjas: Mantas Barcas. Leidinio pavadinimas: The Surgeon . ISBN: 9786094445347

18,22 €
Įskaitant mokesčius.

 

Mano gyvenimas buvo tobulas. Turėjau viską. Sėkmingą karjerą, apie kurią svajojau nuo vaikystės. Nuostabų raudonų plytų namą, kur manęs laukė židinys, šiluma ir ramybė. Atsidavusį vyrą, kurio dangaus mėlynumo akys ir žavinga šypsena leisdavo pasijusti saugiai. Tačiau viskas sugriuvo akimirksniu.

Kai pranešu mirties laiką, mano balsas nė nesuvirpa.

Apstulbę bendradarbiai stovi aplink, jų sutrikusios akys susminga į mane.

Operacinėje stoja tyla. Iki šios dienos dar nebuvau netekusi paciento.

Chirurginėmis pirštinėmis aptemptos rankos dreba. Atsiremiu į sieną ir susmunku ant grindų, o krūtinėje beprotiškai trankosi širdis. Iki šios dienos dar nebuvau jautusi pacientui neapykantos. Bet ar atpažinusi jį turėjau kitą pasirinkimą? Ir ko būsiu priversta imtis, jei kas nors išsiaiškins tiesą?

Amerikiečių rašytojos Leslie Wolfe (g. 1967) trileriai yra tapę bestseleriais ir pavergę milijonų skaitytojų širdis visame pasaulyje. Ji kuria nepamirštamų, stiprių ir sumanių moterų portretus, o jos kūriniai ne tik sužadina adrenaliną, yra kupini įtampos, bet ir pasižymi psichologinėmis įžvalgomis bei svarsto modernių technologijų aktualijas, taip suteikdami skaitytojams autentišką patirtį, peržengiančią trilerio žanro ribas.

9786094445347
Apžvalgų nėra
Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika