Valios galia

Valios galia

Autorius: Roy F. Baumeister, John Tierney. Leidykla: Sofoklis. Formatas: 21,6x14,4x1,5. Puslapių skaičius: 320. Viršelis: minkštas. Leidimo metai: 2020. Originalo kalba: anglų. Kalba, iš kurios versta: anglų. Vertėjas: Karina Juodelytė-Moliboga. Leidinio pavadinimas: Valios galia. ISBN: 9786094443114

9,99 €
Įskaitant mokesčius.

 

Valia veikia kaip raumuo: ji pavargsta naudojama pernelyg intensyviai, tačiau treniruojama sustiprėja.

Pasižadėjote sau darbo metu nė minutei nelįsti į feisbuką ir trūks plyš pažado laikotės? Visą pusdienį tvardėtės nepažvelgę į tuos viliojančius keksiukus ant stalo darbe? Ką gi, dabar jums liko žymiai mažiau valios sutelkti dėmesį į tai, ką šneka jūsų viršininkas. Šiaip taip ištvėrėte? Pagirtina! Užtat pakeliui namo jus smarkiau nei turėtų suerzins automobilių spūstis, o jei kuo nors neįtiks namiškiai, tikrai leptelėsite vieną kitą nemalonų žodelį. Tai – ne šiaip irzlumas. Tai jūsų valia pavargo.

Knygoje „Valios galia“ vienas įtakingiausių pasaulyje psichologų Roy’us F. Baumeisteris kartu su New York Times mokslo žurnalistu Johnu Tierney’umi pristato naują požiūrį į ypatingą mūsų savybę – valią.

Knygoje aptariama:

•Kaip susikaupti ir nepasiduoti įgeidžiams.

•Kaip atsisakyti žalingų įpročių.

•Kaip išsikelti realistiškus tikslus ir stebėti savo progresą.

•Kodėl sirguliuodami neturėtume sėsti už vairo ar eiti į darbą.

•Kaip mityba ir gliukozės kiekis kraujyje keičia mūsų valią.

•Kaip numaldyti vaikų „ožiukus“ ir kodėl vaizdo žaidimai nėra taip jau blogai. 

•Kodėl laikantis dietos sulieknėti vis tiek nepavyksta.

•Ką daryti moterims, kai vargina PMS, o irzlumas liejasi per kraštus.

•Kaip šiuolaikinės technologijos gali padėti lavinti savikontrolę.

Roy’us F. Baumeisteris vadovauja socialinės psichologijos programai Floridos valstijos universitete. Jis publikavo daugiau nei 450 mokslinių straipsnių ir nuolat patenka tarp dažniausiai cituojamų pasaulio psichologų.

Johnas Tierney’us rašo The New York Times mokslo skiltį Findings („Atradimai“). Autoriaus darbai pelnė Amerikos mokslo skatinimo asociacijos ir Amerikos fizikos instituto apdovanojimų. Tai jau trečioji jo knyga.

9786094443114
Apžvalgų nėra

Jums taip pat gali patikti

Product added to wishlist
Product added to compare.

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika