Marmiai. Kur gyvena meilė?
Marmiai. Kur gyvena meilė?
Marmiai. Kur gyvena meilė?
Marmiai. Kur gyvena meilė?
Marmiai. Kur gyvena meilė?
Marmiai. Kur gyvena meilė?
Marmiai. Kur gyvena meilė?
Marmiai. Kur gyvena meilė?

Marmiai. Kur gyvena meilė?

Autorius: Indrė Pavilonytė. Leidykla: Alma littera. Formatas: 27x21,5x0,8. Puslapių skaičius: 56. Viršelis: kietas. Leidimo metai: 2020. Originalus pavadinimas: Marmiai. Kur gyvena meilė?. Viršelio dailininkas: Martynas Pavilonis. Redaktorius: Kristina Jakaitė-Bulbukienė. Iliustratorius: Martynas Pavilonis. Leidinio pavadinimas: Marmiai. Kur gyvena meilė?.

9,19 €
Įskaitant mokesčius.

 
Indrė Pavilonytė, Martynas Pavilonis „Marmiai. Kur gyvena meilė?“

4–7 m. vaikams

Šilta ir jautri dvynių – rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio – istorija visai šeimai apie beribę tėvų̨ meilę ir rūpestį̨. 

Marmiukas Liu nusiminęs – tėvai jį nuolat drausmina, todėl jis jaučiasi nemylimas. Sutikęs baltą kiškelį marmis iškeliauja ieškoti tikrosios meilės. Bekeliaudamas įklimpsta pelkėje ir kiškis vos jį išgelbėja. Šalia nėra tėvelių – nėra, kas paguostų ir palaikytų. Liu supranta, kad tėveliai duodami jam pastabų taip parodo ir savo meilę bei rūpestį. Jis grįžta pas tėvus, kad apsikabintų ir pasakytų, kaip juos myli.

Knygoje vaikas ras svarbią pamoką apie tėvų meilę ir apie daugialypį žmonių jausmų pasaulį – kad jis prieštaringas, jį ne visada lengva suprasti, kad kartais reikia mokytis „išskaityti“ tai, ko žmonės nepasako žodžiais, bet parodo veiksmais.

„Marmiai. Kur gyvena meilė?“

Ugdo empatiją ir skatina jausmų pažinimą
Skatina mažylius išmokti vertinti įvairias tėvų meilės formas
Vizualinis kūrinio pasaulis lavina vaiko estetikos suvokimą
Knygos viršelis turi paslaptį – jis švyti tamsoje!  

Tai jau trečia Indrės Pavilonytės kartu su savo broliu Martynu Paviloniu knyga apie mielus padarėlius marmius, pirmosios dvi vadinasi „Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“ ir „Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“. Kiek vyresniems vaikams jiedu yra sukūrę pasaką „Didžiosios tvoros paslaptis“. 

Vaiko amžius nuo
4 metų
Pristatymas tą pačią dieną
Taip
9786090142745
Apžvalgų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika