• Nauja
STEAM užduotys. 5-6 klasei

STEAM užduotys. 5-6 klasei

Autorius: Ingrida Kupčiūnienė, Jolita Kaupienė, Mantas Petraška, Kęstutis Mačiulaitis. Leidykla: Šviesa. Formatas: 29x21x0,4. Puslapių skaičius: 80. Viršelis: minkštas. Leidimo metai: 2021. Leidinio kalba: lietuvių.

7,59 €
Įskaitant mokesčius.

 

Tai unikalus leidinys mokiniams ir mokytojams, skirtas mokyti(s) spręsti problemas taikant STEAM ir kūrybiškai programuojant. 

STEAM ugdymo tikslas – mokyti(s) kartu gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos, o šis leidinys yra priemonė integruoti STEAM pamokose.

Mokiniai tyrinėja visam pasauliui svarbias temas, atitinkančias tvaraus vystymosi tikslus (www.globalgoals.com). Į jas gilinamasi pasitelkiant STEAM, integruojant įvairius mokomuosius dalykus. Mokiniai kompleksiškai pažvelgia į temą, susipažįsta su pristatoma problema ir ieško jos sprendimo būdų – konstruoja ir programuoja technologinį įrenginį (prototipą).Taip jie teoriją taiko praktikoje, o technologijos tampa patrauklia mokymosi priemone pasauliui pažinti. 

Nagrinėdami temas mokiniai nejučia mokosi programuoti. Mažo kompiuteriuko micro:bit galimybės įkvepia, o programavimo kalba tampa viską jungiančia nesudėtinga dėlione. 

Nusiteikite įdomiai kelionei! 

Mokomasis dalykas
Technologijos
Klasė/amžius
VI klasė
V klasė
Leidinio tipas
Kita mokomoji
Leidinio kalba
lietuvių
9785430070854
Apžvalgų nėra

Lankydamiesi www.knygauk.lt svetainėje, Jūs sutinkate su taisyklėmis, privatumo ir slapukų politika